Подячне слово протоієрея Володимира Хрептака Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Свято-Миколаївської парафії м. Львова

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений наш Владико і митрополите!
Наш молитвениче!

Найперше вдячний, що Ви благозволили прибути на наш празник, і ми мали таку велику радість духовну прилучитися до Вашої щирої молитви, отримати Ваше архієрейське благословення і почути Ваше повчальне слово!

Хочу по-особливому відзначити і подякувати Вам за любов до нас, священиків, до своєї пастви, до нашої матері–України, за яку Ви не просто згадуєте, але постійно переживаєте за долю її у своїй душі. Ми, священики, у Вашій особі бачимо не тільки святителя Христового, але й великого патріота нашої Батьківщини.

Священики стародавнього храму, який стоїть тут уже майже 800 років і приймав за свою історію багатьох єпископів, сьогодні раді були зустрічати у Свято-Миколаївській церкві Вас, дорогий Владико. Дякуємо Вам за благословення, за молитву, за любов і терпіння до нас. Ми, священики цього храму, складаємо Вам доземний поклін і цілуємо Вашу святительську руку, якою Ви нас благословляєте.

Прийміть подяку від цього Божого народу, який, запевняю, щиро любить Вас. Ми любимо Вас, Владико, і завжди молимося за Вас.

Насамкінець, з Вашого дозволу, Владико, хочу подякувати присутньому міському голові Львова за те, що він долучився до нашого святкування.

Також хочу згадати Миколу Лукича Кацала, якого прошу підійти ближче. Вітаю Вас із днем ангела. Піснеспіви Вашої капели справді небесні, і я вдячний, що участь “Дударика” у Літургії в день пам’яті святителя Миколая вже стала доброю традицією. Бажаю Вам доброго здоров’я і довгих років служіння Богові чудесним співом Ваших вихованців за словом Святого Писання: співайте Богу нашому, співайте! (Пс. 46:7)

Звісно, хочу подякувати і нашим хористам, які сьогодні, як і кожної неділі і кожного свята, співають і прославлябть Бога в нашому святому храмі.

Ще раз щиро дякуємо Вам, дорогий Владико!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова у день його престольного свята, день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, 19 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material