Подячне слово протоієрея Володимира Хрептака Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Свято-Миколаївської парафії м. Львова

Ваше Високопреосвященство!

Дорогий і улюблений святителю Христовий!

Де знайти мені слова, щоби висловити своє розчулення і радість у сьогоднішній день за цей Ваш візит, за це богослужіння, за цей подвиг, що Ви сотворили, і за ці прекрасні слова, які ми чули в акафісті: радуйся надіє наша, Львівська похвало і заступнице! Ці слова воістину дарують нам надію і сповнюють вірою, бо, хто проти нас, коли з нами Сама Божа Матір?!

Ваше святительство! І ми, священики цього храму, і собор духовенства міста Львова, і цей побожний народ Божий - всі ми спільно і однодушно складаємо Вам доземний поклін за Вашу молитву, за те, що з Вашої ласки (і ми це відчули!) Сама Пресвята Богородиця прибула у наш храм.

Здоров’я Вам, дорогий Владико, і, як у народі прийнято, многих благих літ!

Іс полла еті Деспота!
(слово виголошене після читання акафісту до Пресвятої Богородиці перед списком Її чудотворної Львівської ікони “Одигитрія” у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова під час Архіпастирських відвідин парафії 22 травня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material