Подячне слово протоієрея Василія Шири Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Різдво-Богородичної парафії м. Броди

Ваше Високопреосвященство!
Високопросвященний Владико!

У цю хвилину великої нашої вдячності, дозвольте найперше висловити Вам подяку за те, що Ви відгукнулися на запрошення і в день Нового року переступили поріг нашого храму і ми мали змогу спільно з Вами творити соборну за всіх і за все, і особливо за спокій у нашому місті, районі, державі.

По-друге, хочу скласти Вам подяку за те живе слово повчання до духовенства і парафіяльної громади, до присутніх представників міської і районної влади і навіть до всього українського народу, бо, думаю, завдяки засобам масової інформації його почують і прочитають далеко за межами Бродівщини.

Сьогодні Вами, Владико, за моїм проханням було вручено багато нагород і відзнак. І ось тут я хотів би пояснити їхній зміст і значення. 25 років тому назад я прийшов на Бродівщину, у місто Броди і розпочав тут своє служіння як благочинний Бродівського району. Це був по-своєму нелегкий час, але з Божої ласки я завжди знаходив підтримку й опору в особі дуже різних людей. І ось сьогодні є день подяки і відзнаки їхньої праці, їхньої твердої християнської православної позиції, їхніх трудів на благо Церкви. Я бачу тут у храмі парафіян чи не всіх храмів деканату і тому хочу зауважити, що всі ці нагороди, і особливо отримана мною як благочинним нагорода, є відзнакою нашого Архіпастиря для всього нашого Бродівського району, всіх наших парафіян, усіх членів нашої парафіяльної громади: хористів, сестриць, братчиків - усіх нас від малого до старого.

Я щиро, дорогий Владико, дякую Вам і прошу Бога, щоби Господь за нашими спільними молитвами, кріпив і підтримував Вас на стезі архіпастирського служіння, щоби ще впродовж багатьо-багатьох років ми мали змогу спільно молитися біля престолу у храмі Божому в місті Броди у спокої, взаємопорозумінні, злагоді, єдиними устами і єдиним серцем славляли Бога!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після урочистої Божественної Літургії у Різдво-Богородичному храмі м. Броди з нагоди його 435-річчя під час Архіпастирських відвідин Бродівського благочиння, у день свята Обрізання Госпднього та пам’яті святителів Василія Великого та Петра Могили, 14 січня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material