Подячне слово протоієрея Стефана Ольховського Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Благовіщенської парафії Сихівського житлового масиву Львова

Високопреосвященний Владико!

Ми щиро вдячні Вам за те, що такими повчальними проповідями Ви стукаєте до сердець ввіреної Вам пастви, і я переконаний, що слово Ваше дісталося душі кожного присутнього сьогодні в цьому храмі і дасть добрий плід!

І справді, за Вашим словом, всі ми є дуже щасливими людьми, бо сьогодні не треба, переховуючись, молитися по домівках, але можна прийти в дім Божий, де приноситься Свята Євхаристія, де від Самого Христа можна причаститися життя вічного!

Дорогий Владико! Ми щнадзвичайно раді, що своєю мудрістю, Ви просвітлюєте нас усіх, що всіх нас Ви ведете за собою дорогою до життя вічного, дорогою спасіння. Нехай же Всемилостивий Господь підтримує Вас в архіпастирському служінні, щоби Ви ще багато-багато разів відвідували нашу парафію і ми мали змогу молитися разом і Вами і слухати Ваші повчальні слова. Нехай Боже благословення буде над Вами! Многих і благих Вам літ!

(слово виголошене після Божественної Літургії в Благовіщенському храмі Сихівського житлового масиву м. Львова під час Архіпастирських відвідин парафії Високопреосвященним митрополитом Димитрієм, в неділю 13-ту після П’ятидесятниці, 30 серпня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material