Подячне слово протоієрея Михаїла Цюпки Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Покровської парафії с. Викоти

Ваше Високопреосвященство!

Дорогий Владико!

Ми - наша парафія і я в тому числі, радіємо і складаємо щиру подяку за те, що сьогодні Ви, наш духовний батько і пастир, який учить нас Євангелію Христовому, відвідали Самбірщину, наше село Викоти і наш храм на честь Покрову Божої Матері!

Для нас це архієрейське богослужіння є насправді дуже великою подією. І я радію, що водночас сьогодні і п’ятиліття заснування відзначає наша недільна школа, де навчається велика кількість дітей, де діти навчаються найперше бути справжніми християнами і українцями.

Звісно, найперше сьогодні ми молилися, щоби був мир і святий спокій. Ви, Владико, сьогодні очолили нашу молитву і піднесли ці прохання високо до Бога. Ми ж віримо, що Господь, Який є милостивий, милосердний, прощаючий, люблячий, наш Отець Небесний, почує і вислухає Ваші святі молитви!

Нехай Господь зсилає Своє благословення на Вас, Владико, на ввірену Вам єпархію, щоби тут завжди був мир і спокій, щоб завжди сяяла Божа благодать між духовенством і вірянами.

Дякуємо Вам, Владико, і всім тим, хто прибув на це богослужіння і розділив з нами цю радість!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії в Покровському храмі с. Викоти під час Архіпастирських відвідин Високопреосвященним митрополитом Димитрієм Самбірщини, в неділю 12-ту після П’ятидесятниці, 23 серпня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material