Подячне слово протоієрея Михаїла Піха Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Різдво-Богородичної парафії м. Кам’янка-Бузька

Ваше Високопреосвященство!

Дорогий наш Владико!

Хочу скласти Вам щиру подяку за відвідини храму Різдва Пресвятої Богородиці м. кам’янка-Бузька! Сьогодні, 21 вересня, в день нашого престольного свята, Ви, Владико, завітали до нас з чудотворною іконою Львівської Богоматері “Одигитрія” і від імені всіх священиків нашого благочиння, які допомагали Вам у звершенні богослужіння, і від парафіян святого храму цього, і від усіх гостей, які прибули на свято до нашого храму, я складаю вам щиру подяку! Дякую, що Ви виділили час, знайшли можливість бути з цим народом, повчати, благословляти, молитися. Ми щиро вдячні Вам, бо для нас це велика честь - приймати Вас, і для нас велика радість зустрічати тут нашу славну Львівську святиню - Львівську “Одигитрію”.

Дорогий Владико! бажаємо Вам міцного здоров’я, Божого благословення на Вашу духовну працю вчити, проповідувати, наставляти, молитися й утверджувати на нашій Галицькій землі Українську Помісну Православну Церкву Київського Патріархату, будучи живим прикладом для всього люду! На многії літа, Владико!

(слово виголошене після Божественної Літургії в Різдво-Богородичному деканальному храмі м. Кам’янка-Бузька під час Архіпастирських відвідин Високопреосвященним митрополитом Димитрієм Кам’янка-Бузького благочиння та перебування на Кам’янеччині списку Львівської ікони Божої Матері в рамках відзначення 5-ліття її прославлення, в день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 21 вересня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material