Подячне слово протоієрея Іоана Хомина Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Вознесенської парафії м. Львова

Ваше Високопросвященство!

Сьогодні наша парафія переживає надзвичайно велику радість! Полягає вона в тому, що ця святкова Божественна Літургію була звершена особливим чином - чином архієрейського служіння у Вашій особі.

Ви виявляєте надзвичайно велику святительську діяльність в цьому земному житті. Ви стоїте в ряді великих святителів Церкви Христової, тому що провадите і поширюєте своє служіння не лише тут у нас, у Львівсько-Сокальській єпархії, а слугуєте цілій Україні взірцем гомілетичної діяльності, взірцем святительського служіння і наукового богословського пошуку.

У цьому році святкується 400 років від часу заснування перших духовних шкіл України. І наш митрополит десять років стояв в ряді тих великих святителів ( а багато з них є причислені до лику святих), які несли особливий послух і служіння, навчаючи молодих людей і виховуючи в них майбутніх пастирів Церкви Христової.

Ви, дорогий Владико, яскраво проявляєте себе у служінні Церкві, і Ваш богословський талант сьогодні вилився у прекрасне молитовне єднання: воно пройшло в тиші людських сердець і відчутті справжньої духовної радості.

Ми вдячні Вам, дорогий Владико, за Вашу любов до нашої парафії. Ми вдячні за те, що Ви створюєте цей духовний настрій, що відвідуєте і підносите дух парафії під час своїх богослужінь.

Нехай Господь допомагає Вам ще довго служити у Своїй Церкві! Прийміть цю просфору як вияв нашої спільної молитви і ці квіти від всіх нас: і священнослужителів, і парафіян як вияв нашої любові до Вас!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Вознесенському храмі м. Львова в день його престольного свята - Вознесіння Господнього, під час Архіпастирських відвідин парафії, 21 травня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material