Подячне слово протоієрея Григорія Манюка Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Свято-Петропавлівської парафії с. Давидів

Дорогий Владико!

Яка велика радість, яке велике щастя сьогодні охоплюють наші серця через те, що Ваші стопи вступили в наш храм, освячений Святійшим Патріархом Філаретом, і Ви піднесли тут до Господа молитви за Церкву, Україну, за весь побожний люд. Разом із Вами ми дякували, ми просили, ми каялися…

Але сьогодні також велика наша радість є і в тому, що в наш храм ступила Пресвята Діва Марія в Її чесній і славній іконі. Та, Яка колись породила Сина Божого, Яка стала Богородицею і Матір’ю світу, по-особливому відвідала наш Галицький край, нашу Львівщину і з Вашого, дорогий Владико, благословення - наш храм у своїй святій іконі. Цей образ старовинний, цей образ добре знаний, цей образ намолений і чудотворний. Історія його дивна і повна слави Божої. Нехай же ця Материнська любов Тієї, Яка ввійшла в наш храм, молитовно покриває Вас до глибокої старості!

Нехай всі молитви наших парафіян: і діточок, і старців будуть почуті Богом через предстояння Діви Марії. Бо який же син не послухає свою матір!

Можливо погода не зовсім така, як би нам хотілося, але це погода багатства, коли земля наповнюється і оживляється. Тож, дорогий Владико, дозвольте щиро Вам подякувати за увагу до нашої парафії, за відвідини, за мудре повчальне слово. На знак нашої любові просимо прийняти ці квіти.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Петропавлівському деканальному храмі с. Давидів під час Архіпастирських відвідин Високопреосвященним митрополитом Димитрієм Пустомитівського благочиння та перебування на Пустомитівщині списку Львівської ікони Божої Матері в рамках відзначення 5-ліття її прославлення, в неділю 16-ту після П’ятидесятниці, 20 вересня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material