Подячне слово прот. Стефана Кіндрата очільнику єпархії з нагоди Архіпастирських відвідин Свято-Миколаївської парафії с. Гребінці

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Найперше сьогодні, у такий прекрасний і радісний день, я хочу подякувати Вам особисто від себе і від імені своїх парафіян за те, що Ви знайшли для нас місце у щільному графіку відвідин парафій нашої єпархії та інших справ, пов’язаних із виконанням архіпастирських обов’язків.

Ми справді Вам щиро вдячні за те, що Ви сьогодні прибули до нас і тут, у нашому невеличкому храмі, звершили Божественну Літургію, принесли Безкровну Жертву разом зі всім священичим собором!

Нам було дуже радісно молитися разом із вами. Сьогодні молитва є дуже важливою у житті кожного християнина, адже так багато є тих зовнішніх факторів, які спонукають людину впадати в якесь розчарування, зневіру, відходити від Господа. Наша держава перебуває у стані війни, люди ставлять запитання: чому це все відбувається і що буде далі? Є багато й інших нелегких питань. І за таких обставин, звісно, розраду ми знаходимо лише в молитві, особливо, якщо ця молитва очолювана нашим Архіпастирем.

Окремо хочу подякувати Вам і за Ваше мудре повчальне слово, яке так доступно відкриває нам відповіді на численні наші внутрішні питання і подає нам духовні сили протистояти викликам сьогодення. Дякуємо Вам, що своїми повчаннями Ви допомагаєте нам бачити і долати свої недоліки.

З Вашого дозволу, дорогий Владико, користуючись нагодою Вашої присутності, хочеться також подякувати своїм парафіянам, усім жертводавцям, усім, хто вірою і правдою працює і служить при нашому храмі, хто допомагає у належному стані утримувати нашу церковцю, якій ось уже 125 років.

Тож дякую Вам, дорогий Владико! Нехай Господь кріпить Вас, дарує Вам добре здоров’я, нехай Господь примножує Ваші духовні і тілесні сили, які так потрібні у нелегкому архіпастирському служінні, яке Ви звершуєте у непростий час для нашої держави і в особливих обставинах нашої Львівсько-Сокальської єпархії.

Нехай Ангел-Охоронець береже Вас, а за молитвами нашого святителя – отця Миколая, – Господь примножує добрі плоди Вашого служіння.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Миколаївському храмі с. Гребінці у день його 125-річного ювілею під час Архіпастирських відвідин Жовківського благочиння у неділю 17-ту після П’ятидесятниці, 5 жовтня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material