Подячне слово ієрея Василія Горгута Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин парафії на честь ікони Божої Матері ''Хомська'' м. Городка

Ваше Високопреосвященство!

Насправді немає випадковостей у таких подіях! Ви дуже влучно зауважили, що при виборі дня освячення наріжного каменя нам, напевно, Сам Господь підказав здійснити це саме сьогодні. Адже, як колись архістратиг Михаїл каменем врятував вірних святої Христової Церкви, так сьогодні Ви як колишній намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря цим закладання каменя в основу майбутнього нашого храму закладаєте основу спасіння душ усіх його майбутніх парафіян.

Щиро дякую Вам, Ваше Високопреосвященство, за відвідання цього святого для нас місця. Ми віримо святоотцівській думці, що говорить: де є єпископ, там є Церква. Тож, якщо Ви, Ваше Високопреосвященство, власноруч заклали камінь в основу будівництва, тоді тут точно (і то зовсім незабаром) буде церква!

Я дякую всім отцям, які прибули на це богослужіння, всім присутнім тут парафіянам, нашим гостям і присутній владі міста Городок, оскільки ви тут не просто присутні, ви потрудилися сьогодні багато! Бо цей дім - є домом молитви, і будується він з цеглинок молитви. От вас сьогодні тут багато і кожний приніс свою цеглинку молитви, з яких і виростатиме цей дім молитви.

Нехай всемилостивий Господь усіх вас обдарує Своїми ласками і помножує їх і покров Матері Божої нехай завжди перебуває над усіма вами!

(слово виголошене після чину освячення наріжного каменя новобудованого храму на честь ікони Божої Матері “Холмська” в м. Городок під час Архіпастирських відвідин Високопреосвященним митрополитом Димитрієм Городоцького благочиння, 19 вересня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material