Мер м. Золочева висловив подяку Святійшому Патріарху Філарету і Високопреосвященному митрополиту Димитрію за високу оцінку його праці

19 травня, у рамках Архипастирського візиту до м. Золочева, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у Воскресенському храмі, після якої від імені Святійшого Патріарха Філарета за активну і свідому суспільну і християнську позицію і сприяння релігійним громадам міста нагородив міського голову Золочева І.М. Гриньківа орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Після отримання високої нагороди Ігор Михайлович звернувся до Владики Димитрія з подячним словом:

"Високопреосвященний владико! Всечесний отче Володимире! Всечесні отці! Дорога святочна громадо! Правду кажучи, я щиро подивований такою великою повагою, виявленою нині до моєї скромної особи.


Цей орден отриманий мною є повагою і відзнакою для усієї міської влади, районної влади, депутатів, усієї громади золочів’ян, оскільки ми разом, в єдності намагаємося на краще змінити наше місто, а відтак і Україну. Дякую Святішому Патріарху Філарету за таку високу нагороду, а також дякую і Вам, Владико! Христос Воскрес!"

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material