''Будемо святкувать перемогу і в Україні буде нове життя!'' - Святійший Патріарх Філарет під час вшанування пам'яті героїв АТО на Личаківському кладовищі Львова

Як повідомлялося раніше, 12 вересня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у супроводі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та міського голови Львова Андрія Садового відвідав поле почесних поховань Личаківського кладовища, де вшанував пам'ять героїв АТО, полеглях у боях за Українську державу.


Опісля покладання квітів та молитви за спокій душ героїв, Святійший Патріарх Філарет у коментарі для телеканалу "24канал" зазначив:

"Я вже говорив неодноразово, що ця війна, яка відбувається на Сході України - вона об’єднує Україну. Бо ж українці роз’єднані... Це характерна особливість українців: де два українці, там три гетьмани. Отже, для того, щоби ми об’єдналися, Господь допускає ці страждання, а в стражданнях люди завжди об’єднуються. І ми бачимо об’єднання і в захисті України, і в допомозі, яку народ надає і безпосередньо нашій армії, і біженцям, і нужденним людям похилого віку, дітям - це виявлення тієї християнської любові, якою ми всі повинні жить.

Тому через страждання Господь викликає у наших серцях любов, а любов об’єднує. Тому ми віримо, що ці страждання закінчаться, будемо святкувать перемогу і в Україні буде нове життя!"


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material