Звернення Високопреосвященного митрополита Димитрія до краян з приводу позачергових виборів Президента України

Дорога моя й улюблена серцю Галицька паство!
Христос Воскрес!

Сьогодні, 25 травня 2014 року, всі ми, громадяни України, обиратимемо нового главу нашої держави. Цього дня я перебуваю з робочою поїздкою у м. Києві, де беру участь в урочистих богослужіннях у Михайлівському Золотоверхому монастирі, але запевняю вас, що маю твердий намір здійснити свій громадянський обов’язок і неодмінно візьму участь у голосуванні на одній зі столичних дільниць.

Нині цей обов’язок для кожного українця є не лише громадянським, але й святим, адже наше свідоме рішення і вибір, наша свідома участь у виборчому процесі напряму сприятиме зупиненню протистоянь, зупиненню кровопролиття і вбивств, якими повниться сьогодні наша українська земля. І тому кожний нехай знає свій обов'язок прийти на виборчу дільницю і взяти участь у голосуванні.

Я закликаю всіх без винятку, і тих, хто обирає, і тих, хто обирається, не йти проти совісті, закликаю всіх до молитви і лише з молитвою творити свій вибір. Пам’ятаймо, вирішується не просто доля посади, вирішується доля України, доля народу, доля наших нащадків.

Нехай Господнє благословення перебуває над усіма нами і над нашим вибором.

Звертаючись до Творця я прошу лише одного: “Боже, бережи Україну і її побожний народ!”

Воістину Воскрес Христос! Воскресне й Україна!

+Димитрій,

Митрополит Львівський і Сокальський

25 травня 2014 р.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material