Збори духовенства Кам’янко-Бузького благочиння

У вівторок 15 листопада 2011 р. під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія та за участі секретаря єпархіального управління митр. прот. Володимира Бачинського і благочинного митр. прот. Михаїла Піха відбулись збори духовенства Кам’янко-Бузького благочиння. Підставою для цього зібрання, було те, що в рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії 3-5 грудня Святійший Патріарх Філарет відвідає зокрема Кам’янко-Бузький деканат, де ввечері у неділю 4 грудня очолить відправу вечірні з читанням акафисту.

Відтак першим пунктом порядку денного було роз’яснення Владикою Димитрієм духовенству програми перебування Патріарха Філарета у Львівській єпархії. Зокрема, Архипастир наголосив, що необхідно забезпечити для усіх охочих вірян можливість помолитись за Богослужіннями, які очолюватиме Святійший Патріарх, як зранку у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова, так і увечері в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Жовтанці.

Також особливу увагу митрополит Димитрій приділив питанню втіленню у життя глобального переговорного процесу щодо об’єднання між Київським Патріархатом та УАПЦ на парафіяльному рівні. Владика закликав усіх священиків до мирного співжиття із відповідними громадами УАПЦ, благословив спільне служіння Божественних Літургій у випадку запрошень на храмові свята як з одної, так і з іншої сторони, наголосив на необхідності шукати порозуміння та уникати будь-яких конфліктних ситуацій, «адже насправді нас нічого не роз’єднує, а мета навіть однакова — побудова єдиної Помісної Української Православної Церкви», — зазначив у кінці розгляду цього питання Владика Димитрій. Варто зазначити, що таку думку цілком підтримало усе духовенство.

На завершення Архипастир розглянув питання та проблеми суспільно-громадського та церковного життя парафій, після чого повернувся до своєї резиденції у Львові.

Дорогою до Львова Владика Димитрій відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці с. Жовтанці, де, згідно програми візиту, служитиме Святійший Патріарх Філарет.

Лука Карпюк,
Прес-служба Львівсько-Сокалської єпархії
ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material