Завершився візит Високопреосвященного митрополита Димитрія до м. Києва

Завершився візит Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія до м. Києва, що був пов’язаний із відзначенням 50-літнього ювілею архиєрейського служіння та 45-ої річниці служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета — увечері 6 лютого 2012 року Владика Димитрій повернувся до митрополичої резиденції у Львові.

Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у святкових заходах, а саме: урочистій Академії в Національній Опері України, святкових Богослужіннях (всенічному бдінні та Божественній Літургії) у Свято-Володимирському патріаршому соборі та святковому прийнятті, що відбулось в одному з конференц-залів готелю «Русь». У часі візиту Владику Димитрія супроводжував ієромонах Юліан (Гатала), намісник Свято-Іоанно-Золотоустівського чоловічого монастиря м. Львова, та Лука Карпюк, голова інформаційно-видавничого відділу Львівської єпархії.

У святкових заходах також взяв участь секретар єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії митр. прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Кам'янко-Бузького деканату митр. прот. Михаїл Піх, а також серед запрошених гостей разом зі своєю сім'єю був присутній меценат Церкви п. Андрій Мацола

Подробиці про хід святкових заходів будуть повідомлені у наступних публікаціях сайту «Град Лева».


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material