Завершився 3-денний візит Високопреосвященного митрополита Димитрія до Закарпатської єпархії

29 червня-1 липня тривав Первосвятительський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Закарпатської єпархії. На запрошення керуючого Закарпатською єпархією Преосвященного єпископа Ужгородського і Закарпатського Кирила співслужити Його Святості за запланованими згідно програми візиту богослужіннями прибув зокрема Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Серед числа єпископату співслужити Предстоятелю на запрошення Владики Кирила також прибули Преосвященні єпископи: Харківський і Богодухівський Лаврентій і Тернопільський і Теребовлянський Павло.

30 червня, у суботу, Предстоятель у співслужінні єпископату та духовенства Закарпатської єпархії звершив Чин великого освячення храму у с. Тячівка, Тячівського району, престол якого було освячено на честь святої великомучениці Варвари.

Цього ж дня Святійший Владика звершив Чин закладення наріжного каменя на місці будівництва храму на честь святого великомученика Пантелеймона.

1 липня, у неділю 4-ту після П'ятдесятниці, Предстоятель у співслужінні єпископату та духовенства Закарпатської єпархії звершив Чин великого освячення собору на честь Святої Трійці у м. Берегове.

Детально про всі події Первосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета та візиту керуючого Львівською єпархією до Закарпатської єпархії буде розказано у наступних публікаціях. Слідкуйте за оновленнями сайту "Град Лева".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material