Закарпатську кафедру очолив випускник Львівської православної богословської академії

25 січня 2015 року, у неділю 33-ту після П'ятидесятниці, про Закхея, у Свято-Володмирському кафедральному соборі м. Києва під час Божественної Літургії відбулася архієрейська хіротонія ієромонаха Варсонофія Рудніка - насельника Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря столиці.


Відправу чин рукоположення очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. У числі сонму єпископату Його Святості співслужив очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Зауважимо, неохіротонісований Закарпатський єпископ є випускником магістратури Львівської православної богословської академії.

З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія ієромонах Варсонофій Руднік був зарахований на перший курс магістратури у 2012/2013 навчальному році і завершив навчання у 2014 році, захистивши магістерську роботу на тему "Духовно-лицарські чернечі ордени XІ – XІV ст." з оцінкою "відмінно".


Нагадаємо, ієромонаха Варсонофія Рудніка було обрано на єпископа Ужгородського і Закарпатського рішенням Священного Синоду від 24 січня 2015 року у зв'язку з необхідністю заміщення вакантної Закарпатської кафедри після виключення з числа ієрархів Київського Патріархату єпископа Кирила Михайлюка за порушення канонів Православної Церкви.


ієром. Варсонофій Руднік під час співслужіння Високопреосвященному митрополиту Димитрію
за подячним молебенем у день випуску бакалаврів і магістрів ЛПБА (10 червня 2014 року)


Високопреосвященний митрополит Димитрій вручає випускнику магістратури ЛПБА
ієромон. Варсонофію Рудніку диплом магістра богослів'я (10 червня 2014 року)

Поруч із Високопреосвященним митрополитом Димитрієм зліва направо:
ієромон. Варсонофій Руднік, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, ієром. Онуфрій Ляда
(10 червня 2014 року)

Архієрейська хіротонія ієромонаха Варсонофія Рудніка (25 січня 2015 року)

фото: прес-служба Львівської єпархії; прес-служба Київської Патріархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material