З нагоди початку навчання в ЛПБА Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив молебень перед початком навчального року в Академічному храмі

2 вересня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію і з нагоди початку навчання звершив молебень перед початком нового навчального року в Академічному храмі святителя Іоана Золотоустого.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управдіння прот. Володимир Бачинський, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, благочинний Академічного храму, голова прес-служби ЛПБА ієрей Назарій Лозинський, викладачі Академії у священному сані.

За богослужінням молились студенти Академії, зокрема студенти першого курсу бакалаврату, що лише розпочинатимуть своє навчання у духовній школі.

Також участь у богослужінні взяли батьки і родичі студентів.

Після молебню Архипастир звернувся до учасників богослужіння - до ректора, проректора, викладачів Академії, студентів і їх батьків, - з повчальним словом.

Зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу Владики Димитрія звернувся ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк.

Насамкінець всі учасники богослужіння стали до спільного фото на паперті храму.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material