З нагоди 65-річчя від дня народження і 35-річчя служіння у священному сані очільник єпархії відзначив протієрея Федора Магору благословенною грамотою

21 грудня 2014 року, у неділю 28-му після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Сокальського благочиння, під час яких звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Різдво-Богородичному храмі с. Хлівчани.


Після завершення Літургії Владика Димитрій з нагоди 65-річчя від дня народження і 35-річчя служіння у священному сані відзначив настоятеля храму протоієрея Федора Магору благословенною архієрейською грамотою та звернувся до отця Федора з вітальним словом:

"У цей день, всечесні отці, дорогі у Христі брати і сестри, я хотів би подякувати всім вам за спільну молитву до Бога, яка сьогодні була найперше за наш народ і за нашу Батьківщину- Україну.

І ось по-особливому хотів би відзначити отця Федора, вашого настоятеля, якому минуло 65 років від дня народження і який цьогоріч також відзначає 35-річчя служіння у священному сані. Я, отче Федоре, впевнений, що ваша паства паства вас любить, сприймає ваші повчальні проповіді і за вашим словом ходить шляхом виконання заповідей Божих.

Побачивши цей величний храм, я був дуже вражений. Думається, що руки, які будували цей храм, були воістину благословенними, і справді достойними в очах Божих є ті священнослужителі, яким випадало звершувати тут своє служіння. До їх числа ввійшли і Ви, отче Федлре!

Вручаючи вам цю благословенну грамоту, я бажаю Вам многих років життя і звісно довгого служіння в цьому храмі на славу Божу і на спасіння душ Вашої пастви.

Аксіос! На многії і благії літа!"


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material