Ювілейний 50-ий випуск спеціалізованої школи №75 відзначили подячним молебнем у храмі Вознесіння Господнього м. Львова

29 травня 2015 року, в день свята останнього дзвоника, у храмі Вознесіння Господнього м. Львова відбувся урочистий подячний молебень з нагоди 50-го ювілейного випуску спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №75 ім. Лесі Українки з поглибленим вивченням англійської мови.


Відправу богослужіння звершив настоятель храму протоієрей Іоан Хомин.

Участь у молитві, крім 39 цьогорічних випускників, узяли їхні, батьки, директор школи Світлана Кушнір та керівники випускних класів - мирослава Заяць і Людмила Симоненко.

Після завершення молебню, отець Іоан звернувся до присутніх зі словами вітання та настанови.

"З промислу Божого і вашої свобідної волі ми зібралися в цьому храмі і здійснили дві дуже важливі речі. По-перше, ми подякували Богові за весь той час вашого життя, впродовж якого ви пізнавали світло науки. А, по-друге, ми попросили благословення Господнього, щоби в майбутньому своє життя ви провадили як справжні християни і мали успіх у своїх добрих починаннях.

Бажаю вам, перенести ці дні вашої радості, в майбутнє - виявляти себе добрими громадянами своєї Батьківщини України і добрими християнами - громадянами Царства Небесного", - наголосив отець Іоан.

Насамкінець, на знак церковного благословення багаторічної спільної праці педагогів та учнів, а також нового життєвого етапу випускників, отець Іоан подарував усім учасникам молитви святі ікони, побажавши повсякчасного молитовного заступництва Пресвятої Богородиці та святого ангела-охоронця.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material