Ювілей Святійшого Патріарха Філарета: Святкове прийняття в готелі «Русь»

В рамках відзначення 50-літнього ювілею архиєрейського служіння та 45-ої річниці служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України 5 лютого 2012 року у неділю ввечері відбулось святкове прийняття в одному із конференц-залів готелю «Русь».

Розпочалось прийняття зі спільної молитви, після чого вітальне слово на адресу Святійшого Патріарха Філарета виголосив секретар Священного Синоду, високопреосвященний архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після привітання зі словом до присутніх гостей звернувся Святійший Владика, подякувавши усім, хто прийшов розділити із ним радість свята та коротко торкнувся сучасного стану справ церковного життя, питань взаємовідносин Церкви і держави, Церкви і суспільства, а також питань продержавницької та пронаціональної позиції влади.

Після цього розпочалась власне головна частина прийняття, серед гостей якого, окрім чисельного духовенства Київського Патріархату, була, потрібно зазначити, велика кількість представників різних владних структур, політичних партій, політичних та громадських організацій, наукової та мистецької інтелігенції, адміністрація та викладачі ВНЗ столиці, суспільні діячі, підприємці.

Протягом вечора всі поспішали привітати Святійшого Владику, завіряючи Його Святості свої любов та повагу.

Прекрасною грою та співом супроводжували вечір перша скрипка України Антоніна Мінаєва та львівський чоловічий вокальний ансамбль «Орфей».


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material