Юнацький хор Введенської парафії с. Мшана Городоцького благочиння завітав з колядою до Покровського кафедрального собору

11 січня 2015 року, у неділю 31-шу після П'ятидесятниці, після Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, до Покровського кафедрального собору завітав юнацький хор Введенського храму с. Мшана Городоцького благочиння на чолі з настоятелем парафії протоієреєм Олегом Квасницею.


У храмі хористів зустрічав Високопреосвященний митрополит Димитрій і численні віряни. Молоді співаки привітали очільника єпархії і всіх присутніх зі святом Різдва Христового колядою та словами віншувань.

По-особливому лунали слова традиційних колядок і віншувань у сучасній інтерпритації - молитви-поминання українських воїнів, що поклали своє життя на Сході України, воюючи за віру і правду.

На завершення Владика Димитрій подякував за коляду, відзначивши, що вже доброю традицією стало приймати у кафедральному соборі у дні Різдвяних свят юних колядників зі Мшанської Введенської парафії, та згідно доброї традиції обдарував усіх солодощами та грошовою винагородою.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material