Вийшло друком нове видання Видавничого відділу Київської Патріархії: богослужбова книга Служебник великого формату

Побачило світ довгоочікуване видання богослужбової книги Служебник у великому форматі А4. Це видання присвячене 50-річчю архиєрейської хіротонії та 45-річчю служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Книга відзначається якісним друком, легко читабельним крупним розміром шрифту. Включає: Чин малої вечірні, Чин всенічного бдіння (Вечірні і Ранньої), Чин святої і Божественної Літургії (Святителя Іоана Золотоустого, Святителя Василія Великого, Ранішосвячених Дарів святителя Григорія Двоєслова, Наука про додаткові прохання і освячення колива), Науку про те, як належить виголошувати відпусти у свята Владичні, Богородичні протягом усього року, Прокимни, алилуя, причасні та величання, Місяцеслов з уставними вказівками, Послідування до Святого Причастя, Навчальні відомості,

Важливо, що "Навчальні відомості" подаються у викладі блаженної пам'яті митрополита Полікарпа (Сікорського) з мовними коректурами, що робить їх легко зрозумілими для сучасних священнослужителів, а чинопослідування богослужінь подається відповідно до вказівок Типікону, однак з урахування сучасної богослужбової практики.

Нове видання всі охочі вже з 31 липня матимуть змогу придбати у Львівській єпархіальній крамниці при кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці за адресою: м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Так прокоментував нове видання керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій:
"Це черговий успіх Видавничого відділу нашої Церкви, чергове гарне видання. Однак, повинен сказати, не завжди титанічна праця нашого Предстоятеля Святійшого Патріарха Філарета та співробітників Видавничого відділу з перекладу, підготовки та випуску нових видань є належно пошанована кліриками єпархій. Я добре знаю, що багато священнослужителів у своєму богослужбовому вжитку мають книги видавництва Канадської діаспори, автокефальні "Літургікони" тощо. Вважаю подібні явища неприпустимими, адже ми маємо власну гідну, високого рівня богослужбову літературу. Тому, користуючись нагодою, закликаю усіх парафіяльних священиків Львівської єпархії у богослужіннях використовувати книги (Служебники, Требники, Апостоли, Євангелія) видавництва Київської Патріархії і на яких стоїть благословення нашого Предстоятеля".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material