Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у підсумковому засіданні Вченої ради ЛПБА

Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у підсумковому в поточному році засіданні Вченої ради Львівської православної богословської академії, що відбулось у понеділок 26 грудня 2011 року.

Засідання відкрив ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк.

Звіт стосовно успішності студентів та написання кваліфікаційних робіт представив проректор академії ієрей Михаїл Сивак, оголосивши також перелік предметів у яких апробуватиметься кредитно-модульна система у другому навчальному семестрі. На завершення звіту отець-проректор закликав викладачів до написання підручників та формування базових конспектів лекцій зі своїх предметів.

Про роботу заочного сектору доповів ректор ЛПБА, зупинившись зокрема на відвідуванні студентами сектору сесій і здачі поточних екзаменів.

Звіт щодо перебігу виховного процесу представив інспектор митр. прот. Василій Ховзун.

Після представлення відповідних звітів по виховній роботі, дисципліні та дотримання студентами затвердженого режиму дня і навчання зі словом виступив Високопреосвященний митрополит Димитрій. Архипастир висловив думку, зміст якої зводився до того, що усьому інспекторсько-викладацькому штату академії належить більш віддано та ефективно працювати в напрямку підтримки успішності та дисципліни студентів на високому рівні. Владика Димитрій звернув увагу інспектора та його помічників, що виховний процес неодмінно повинен включати повчальні духовні бесіди, а ставлення до студентів повинне бути батьківським, щоби у майбутньому вони змогли стати добрими пастирями і воістину отцями для ввіреної їм громади вірних, оформлюючи їх мудрим словом та любов’ю.

Згідно порядку денного на засіданні був представлений новопризначений викладач Святого Письма Старого Завіту ієрей Андрій Лотоцький, який також займатиме посаду помічника інспектора академії.

На завершення Його Високопреосвященство усьому викладацько-інспекторському штату академії зробив символічні подарунки, привітавши усіх з наступаючим святом Різдва Христового, Нового Року та Богоявлення.

Фотоматеріали тут: lpba.lviv.ua


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material