Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив заупокійну літію на могилі митрополита Андрія Горака на Янівському кладовищі м. Львова у день 4-ої річниці його смерті

5 липня 2014 року, у 4-ту річницю смерті колишнього Львівського архіпастиря - приснопам'ятного преосвященного митрополита Андрія Горака, після завершення храмових богослужінь, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав могилу владики Андрія на Янівському кладовищі м. Львова, де звершив заупокійну літію.


За богослужінням молилися: ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, клірик Покровського кафедрального собору прот. Ярослав Хомин, благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії ієрей Назарій Лозинський, настоятель Стрітенського храму м. Львова ієрей Мар'ян Сеник, протодиякони Симеон Пігура і Михаїл Батенчук, а також чисельні віряни - родичі та близькі митрополита Андрія, а також всі, хто шанував і любив його як свого архіпастиря.

Після завершення богслужіня для тих, хто прийшов вшанувати пам'ять владики Андрія, було влаштоване поминальне пригощення.

Також, оскільки 5 липня Святою Церквою звершується пам'ять священномученика Євсевія, єпископа Самосатського, - небесного покровителя іншого великого ієрарха Церкви - приснопам'ятного митрополита Євсевія Політила, життя і діяльність якого як священика і ректора Львівської духовної школи також тісно пов'язані з Львівською єпархією, - Високопреосвященний митрополит Димитрій спільно з духовенством також відвідали і могилу владики Євсевія, де звершили заупокійну літію.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material