Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив заупокійну літію на могилі багаторічного клірика Свято-Покровського кафедрального собору протоієрея Ярослава Хомина на кладовищі смт.Брюховичі

8 грудня 2017 року, у другу річницю смерті колишнього багаторічного клірика Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова протоієрея Ярослава Хомина, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, відвідав могилу, на кладовищі смт. Брюховичі, де звершив заупокійну літію.


За богослужінням молились духовенство та парафіяни Львівських храмів, зокрема, родина протоієрея Ярослава Хомина.

Після завершення молитви, Архіпастир, звернувся зі словом до її учасників:

"Всечесні отці, дорога їмосте отця Ярослава, родичі, родино отця Ярослава! "В пам’ять вічну буде праведник", - ми завжди проголошуємо оці слова, незалежно від того, чи канонізована церквою сама людина чи вона спочила у Бозі та віримо у те, що отець Ярослав мав дуже добру душу.

Уже два роки немає з нами, а ми подумки, не видаючи, можливо, але завжди згадуємо про нього. Ось, буквально минулої неділі, ввечері, коли ми відзначали свято Введення, за всенічним бдінням, я стояв на літії і згадав про нього: думаю - знову підходить Різдво, знову потрібно буде співати "Христос Рождається!" і відразу згадав про нього, як він би це робив і незалежно від того, чи я про це думаю, чи я про це знаю, чи я про це сказав, от в таких справах, ми його згадуємо у нашому кафедральному соборі.

Звичайно, що їмость відчуває за ці два роки, що таке є самотність у її житті, тому що отець Ярослав відійшов від нас у дуже досить такому віці, коли сила і сили людину не покидають. Ось мені зараз пригадувався такий вірш, який я перефразував нещодавно, але чомусь він мені постійно подумки в голові, я його навіть наспівую:

"Ти єси Христос, радість вічная, і любов безкінечная, під твоїм хрестом упокоюсь я, заспокоється серце моє".

Вічна пам’ять і Царство небесне спочилому протоієрею Ярославу Хомину!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1266

print the material