Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Чин похорону клірика єпархії протоієрея Михаїла Кісілевича

2 листопада Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію та Чин похорону клірика Львівської єпархії новопредставленого протоієрея Михаїла Кісілевича, який трагічно загинув внаслідок автомобільної катастрофи напередодні.

Богослужіння звершувалось у храмі Святого архистратига Михаїла с. Перев'ятич Сокальського благочиння, де протягом усього часу свого священичого служіння о. Михаїл був настоятелем. Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію з особливими молитовними проханнями за спокій душі спочилого священика.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів та духовенство благочиння.

За богослужінням молилась родина та сім'я покійного о. Михаїла, серед яких бабця, мати, дружина та син.

Після завершення Літургії Владика Димитрій звершив початкову частину Чину ієрейського похорону до канону.

Після завершення богослужіння Архипастир звернувся зі словом до присутніх.

З храму с. Перев'ятич труна з тілом покійного отця Михаїла була перенесена до храму Святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана с. Тартакова, який ще в недалекому минулому постав стараннями протоієрея Михаїла.

Тут Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив заупокійну літію та також звернувся зі словом до присутніх вірян.

Завершення Чину похорону та Чин погребіння з благословення керуючого єпархією 3 листопада у співслужінні духовенства Сокальського благочиння звершив благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський. Після Божественної Літургії у храмі Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана с. Тартакова труна з тілом спочилого отця Михаїла була перевезена до його родинного села Хлівчан. Післі заупокійної літії у місцевому храмі протоієрей Михаїл Кісілевич був похований на тамтешньому сільському кладовищі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material