Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин освячення наріжного каменя храму на честь ікони Божої Матері ''Всецариця''

1 червня 2014, у неділю 7-му після Пасхи, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Різдво-Богородичну парафію м. Львова, що на вул. П. Орлика, та звершив чин освячення наріжного каменя новобудованого храму на честь ікони Божої Матері ''Всецариця''.


Різдво-Богородична парафія була заснована з благословення приснопам'ятного преосвященного митрополита Андрія Горака у 2003 році і того ж року був збудований дерев'яний храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Протягом десятиліття внаслідок трудів настоятеля прот. Володимира Бачинського та кліриків храму парафіяльна громада невпинно зростала. Відтак, з ініціативи настоятеля та за погодженням громади було прийнято рішення на місці старого дерев'яного храму поставити новий більший на честь чудотворної Афонської ікони Божої Матері "Всецариця", який би вміщував за богослужінням достатню кількість вірян.

Під час останніх відвідин парафії керуючим єпархією в рамках традиційного щорічного об'їзду храмів Львова та поклоніння Господнім Плащаницям у Велику суботу 19 квітня 2014 року настоятель парафії ознайомив Владику Димитрія з проектами будівництва та отримав благословення на працю.


(Велика субота, 19 квітня 2014 року)
За чином освячення молилося духовенство Львівського благочиння: настоятель парафії, благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний м. Львова прот. Ярослав Дуда, настоятель Покровського храму смт. Рудно прот. Ігор Щерба, настоятель храму вмч. Юрія Побідоносця на Привокзальній площі прот. Стефан Сороківський, настоятель П'ятницького храму на Підзамче прот. Ігор Малетич, настоятель Вознесенського храму м. Львова прот. Іоан Хомин, настоятель Покровського храму на Левандівці прот. Олексій Скородинський, клірик Введенського храму смт. Брюховичі прот. Андрій Ощудляк, клірики парафії.
Участь в історичній для парафії події взяла велика кількість парафіян.
Після богослужіння Архіпастир звернувся до учасників богослужіння зі словом.
На завершення візиту Владика Димитрій наділив вірян архіпастирським благословенням.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

СЛОВО >>>

print the material