Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив акафист до Божої Матері перед Її Дубинською чудотворною іконою у день прибуття її на Городоцьку землю

28 квітня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив читання акафисту до Божої Матері перед Її Дубинською чудотворною іконою у храмі Усікновення глави святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Городок, звідки розпочалось перебування цієї святині на теренах Городоцького благочиння.

Перед прибуттям Архипастиря, прот. Володимир Бачинський та прот. Петро Потоцький доставили святиню до м. Городок, де вона була зустрінута духовенством Городоцького благочиння і хресним ходом урочисто пронесена вулицями міста до згаданого храму.

Під час звершення акафистного читання Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, настоятель храму Усікновення глави святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна м. Городок прот. Іоанн Лупій та духовенство Городоцького благочиння.

Після звершення богослужіння Владика Димитрій виголосив повчальне слово.

За богослужінням молився відомий меценат Церкви депутат Львівської обласної ради Я.В. Дубневич.

Детальну програму перебування святині у храмах Городоцького благочиння читайте тут

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material