Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистостях з нагоди випуску бакалаврів Львівської православної богословської академії

20 червня, після завершення Божественної Літургії в Академічному храмі свт. Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистій частині і вручення дипломів бакалавра випускникам Академії - студентам четвертого курсу, що успішно завершили навчання у 2012-2013 навчальному році і захистили відповідні бакалаврські роботи.


В урочистій частині також взяли участь: ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, викладачі Академії, випускники та студенти молодших курсів, батьки семінаристів.

До президії також був запрошений гість свята начальник управління Львівської ОДА у справах національностей, міграцій та релігій І.З. Держко.

Після молитви вітальним словом відкрив урочисту частину ректор прот. Ярослав Ощудляк.

У відповідності до програми після вступного слова, проректор Академії зачитав наказ ректора про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра студентам 4-го курсу. Дипломи випускникам вручав Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Наступним до слова був запрошений гість свята Ігор Держко. У своєму виступі Ігор Зеновійович звернувся з настановою та напуттям до випускників як майбутніх пастирів і порадників для людей.

Також зі словом до присутніх звернувся курсовий наставник випускного курсу прот. Роман Великий.

Від випускників також пролунали слова подяки Архипастирю, ректору та усім працівникам Академії та їхнім батькам. Від випускного курсу на знак пошани були подаровані квіти Владиці Димитрію та о. Ярославу, а також до фондів бібліотеки Академії були передані екземпляри богословської літератури.

Насамкінець зі словом до учасників і гостей урочистостей звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій.

На завершення ректор звернувся зі словом вітання до випускників та подякував Архипастирю за звершене богослужіння, участь в урочистій частині та напутнє слово випускникам і запросив усіх присутніх на святковий обід до трапезної Академії.

Також для гостей свята ректор Академії провів екскурсію приміщеннями духовної школи, зокрема, присвятивши велику увагу музею Львівської єпархії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material