Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистому засідання з нагоди Актового дня КПБА

9 жовтня в актовому залі Київської православної богословської академії відбулось урочисте засідання з нагоди Актового дня Академії та, разом із цим, 20-літнього ювілею від часу її відродження.

Засідання очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, а участь у ньому у числі єпископату взяв керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Як представник Львівської православної богословської академії участь у засідання взяв ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк.

За вагомий внесок у розвиток духовної освіти в Україні та у зв'язку з 20-літтям відродження Київських духовних шкіл Високопреосвященний митрополит Димитрій був відзначений ректором КПБА Високопреосвященним архиєпископ Епіфанієм Подякою Академії.

Також учасник засідання заступник директора Інституту історичної освіти з виховної та наукової роботи Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова доцент І.Г. Вєтров від імені Університету відзначив Владику Димитрія орденом Кліо.

фотоматеріали прес-служби КПБА

"Град Лева"/kda.org.ua

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material