Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистому засіданні Вченої ради Львівського національного університету імені І. Франка

11 жовтня, на запрошення ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистому засіданні Вченої ради вишу з нагоди Дня університету.


День університету у Львівському виші святкується щорічно 11 жовтня, оскільки саме цього дня у 1999 році президентом України йому було присвоєно статус національного.

Участь в урочистому засіданні взяв професорсько-викладацький склад і студентство університету, представники міської та обласної влади, провідні культурні, наукові та суспільні діячі регіону.

Однією з центральних подій засідання стало присвоєння звання почесного доктора Львівського національного університету ім. Івана Франка (Doctor Honoris Causa) професору Міланського університету Джованні Броджі Беркофф.


фото: прес-служби факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка

У своєму слові до учасників засідання Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав усіх присутніх зі святковим днем у житті вишу та пам'ятною датою у його історії, а також побажав невпинного поступу наукової і творчої думки у майбутньому.

Також, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Владика Димитрій за активну позицію у духовному вихованні молодого покоління та активну співпрацю із Церквою нагородив екс-ректора вишу Івана Вакарчука ювілейною медаллю 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material