Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистому випускному акті бакалаврів та магістрів богослів'я у Львівській духовній школі

4 червня 2015 року Львівська православна богословська академія святкувала випуск бакалаврів та магістрів богослів'я. Після Божественної Літургії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистому акті випуску.


Участь у заході також взяли: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, ректор Академії протоієрей Ярослав Ощудляк, проректор протоієрей Михаїл Сивак, викладачі Львівської духовної школи, випускники бакалаврату і магістратури, студенти Академії, їхні сім'ї і родини.

Вступним словом урочистості відкрив ректор протоієрей Ярослав Ощудляк.

Опісля цього проректор протоієрей Михаїл Сивак зачитати наказ ректора по Академії про перелік студентів, які вважаються такими, що завершили бакалаврат та магістратуру, та про вручення їм відповідних засвідчуючих це дипломів.

Вручити дипломи випускникам ректор запросив Владику Димитрія.

З-поміж вручених дипломів, один - з відзнакою (випускнику магістратури Олегу Костіву).

Найкращим згідно з успішністю і дисципліною вродовж років навчання студентам Архіпастир від себе вручив у подарунок книги.

Опісля вручення дипломів до слова від імені випускників були запрошені студенти IV і VI курсів – Остап Поломаний і Олег Костів.

На знак вдячності випускники подарували Академії підбірку книг у бібліотечні фонди.

Насамкінець з повчальним словом до присутніх і особливо до цьогорічних випускників звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Подячним словом закрив урочистості ректор Академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

print the material