Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистій Академії з нагоди 21-ої річниці Незалежності України

24 серпня сучасна Українська держава святкувала 21-шу річницю своєї незалежності, яка була проголошена постановою Верховної Ради України у 1991 році.

23 серпня на запрошення Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради керуючий Львівською єпархією, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, взяв участь в урочистій Академії, що відбулась у рамках святкування Дня Незалежності України у приміщенні Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької.

На урочистостях Високопреосвященного митрополита Димитрій супроводжував благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Відкрив Академію вітальним словом Голова Львівської ОДА М.Д. Костюк. Після промови, очільник області вручив державні нагороди найбільш видатним працівникам різних галузей діяльності.

Після цього зі словом-вітанням до львів'ян звернувся міський голова Львова А.І. Садовий. У своїй промові Андрій Іванович зазначив зокрема наступне:
"Бог посилає нам випробування, але лише у боротьбі ми стаємо сильнішими. Сто років тому ніхто так велично не збирався тут, у цій залі, не співали разом гімн України, не вітали одне одного із цим святом, не було жодної української влади і, власне кажучи, нічого українського по суті узагалі не було. Але тоді українці тримались купи, тоді українці не розділяли самотушки своєї країни. Це випробування, але я вірю, що ми його пройдемо гідно!"
Завершивши промову, міський голова нагородив відзнаками міської влади видатних жителів Львова.

В Академії взяли участь очільники державних установ, мистецька та наукова еліта міста.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю симфонічного оркестру "INSO-Львів" та хорових колективів міста. Спеціальним гостем концерту була лауреат міжнародних конкурсів солістка Дюсельдорфської опери Н. Ковальова.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material