Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в Урочистій Академії у Львівській національній Опері з нагоди 22-ої річниці Незалежності Української держави

23 серпня у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбулась Урочиста Академія з нагоди 22-ої річниці Незалежності Української держави. На запрошення Львівської обласної державної адміністрації участь в урочистостях взяв Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.


Його Високопреосвященство на урочистостях супроводжували обласний благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський і прес-секретар єпархії, голова Інформаційно-видавничого відділу Лука Карпюк.

Участь в урочистостях взяли представники традиційних християнських Церков Львівщини, представники влади, наукова та мистецька інтелегенція.

Під час офіційної частини зі словами вітання до присутніх звернулися представники влади міста та області. Також відбулось нагородження провідних громадських діячів області державними нагородами Президента України, прем'єр-міністра, Верховної Ради.

Опісля офіційної частини відбувся святковий концерт. Серед учасників концерту варто відзначити заслужений ансамбль танцю "Юність" та хоровий колектив "Орфей", одним з учасників якого є клірик єпархії диякон Симеон Пігура.

На завершення своїм виступом присутніх привітала народна артистка України Ніна Матвієнко.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material