Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в науковій конференції ''Єдність Українского Православ'я: історія та перспективи''

19 жовтня у стінах Київської православної богословської академії відбулась наукова конфренція "Єдність Українского Православ'я: історія та перспективи", присвячена 20-літтю утворенню Української Православної Церкви Київського Патріархату згідно рішення про об'єднання на Об'єднавчому Соборі Української Православної Церкви й Української Автокефальної Православної Церкви 1992-го року.

Участь у конференції взяв керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Зі словом на відкриття наукового зібрання до присутніх звернувся ректор КПБА Високопреосвященний архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній.

З головною доповіддю виступив Високопреосвященний архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після цього зі словом виступив Високопреосвященний митрополит Димитрій. Владика Димитрій був очевидцем і учасником подій Собору і у своєму слові поділився з учасниками наукового зібрання спогадами та тогочасними думками і переживаннями.

І заключним словом виступив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Завершилось зібрання молитвою "Боже Великий, Єдиний", яку виконав Академічний хор КПБА.

фотоматеріали прес-служби КПБА

"Град Лева"/kda.org.ua

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material