Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в інавгурації магістрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

11 грудня 2015 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася інавгурація магістрів. На запрошення адміністрації вишу участь в урочистостях взяв очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій і вікарій Волинської єпархії Преосвященний єпископ Володимир-Волинський Матфей.


Вранці в Університетському храмі Покрова Пресвятої Богородиці його настоятелем кліриком єпархії протоієреєм Романом Великим був звершений подячний молебень, за яким молилися випускники та члени їхніх родин.

В урочистостях з нагоди випуску магістрів взяли участь ректор університету професор Михайло Козяр, дійсний член Національної академії педагогічних наук України академік Нелля Ничкало, легендарний ветеран пожежної охорони, начальник управління МВС УРСР, генерал-майор внутрішньої служби у відставці, заступник голови Ради Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС Пилип Десятников, начальники територіальних підрозділів ДСНС України Рівненщини, Львівщини, Івано-Франківщини та Чернівецької області, ректорат і науково-педагогічний персонал вишу, курсанти, студенти та батьки випускників.

Ректор Університету вручив випускникам погони лейтенанта, а під час академічної частини випускники отримали дипломи магістрів.

Також ректор звернувся до магістрів з вітальним словом.

Окрім того, зі словом вітання на адресу випускників звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій.

З нагоди 60-річчя від дня народження та за невтомну працю у вихованні поколінь патріотичних та героїчних рятівників Владика Димитрій відзначив ректора університету професора Михайла Козяра високою церковною нагородою - орденом Христа Спасителя.

Після вручення дипломів і завершення вітальних виступів, отець Роман на знак благословення окропив магістрів освяченою водою.

Насамкінець Владика Димитрій взяв участь у покладенні квітів до пам'ятника Героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.


Як відзначають у виші, вперше в історії цього навчального закладу всі випускники отримали дипломи найвищого освітнього рівня міжнародного взірця і здійснюватимуть функції з реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню та державного нагляду за дотриманням та виконанням вимог законодавства у відповідних сферах, працюватимуть в освітній та науковій галузях.

фото: прес-служба ЛДУБЖД
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material