Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у зустрічі з Президентом України Петром Порошенком в рамках представлення президентської програми ''Стратегія 2020''

3 жовтня 2014 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у зустрічі з Президентом України Петром Порошенком в рамках представлення президентської програми ''Сратегія 2020'', що відбувалася у приміщенні Актової зали Львівського національного університету ім. Івана Франка.


У ході зустрічі Президент представив свою програму розвитку України, що ґрунтується на українській ідеї з такими ключовими засадами, як гідність, свобода і майбутнє. Метою своєї програми Петро Порошенко назвав європейські стандарти життя та гідне місце України в світі, а векторами руху до втілення цієї мети - розвиток і безпеку як на загальнонаціональному державному рівні, так і на індивідуальному рівні кожного українця, а також взаємну відповідальність.

Шляхом до досягнення поставлених завдань Петро Олексійович вважає необхідність проведення 60 ключових реформ, серед яких 8 першочергових реформ і 2 державні програми.


фото: zik.ua

Участь у зустрічі взяли також очільники Львівських єпархії Церков усіх традиційних християнських деномінацій, очільники регіональної влади, науковці Львівщини, підприємці, представники громадських організацій, студентство приймаючого університету.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material