Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у відкритті виставки світлин ''Миттєвості життя і служіння митрополита Миколая Юрика'' у ЛПБА

1 жовтня 2014 року, у день 30-ої річниці з дня смерті приснопам'ятного преосвященного митрополита Миколая Юрика, після звершених заупокійних богослужінь Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію, де взяв участь у відкритті виставки світлин ''Миттєвості життя і служіння митрополита Миколая Юрика''.


Огляд виставки, на якій були представлені фото, що ілюструють життя митрополита Миколая з юнацьких років і аж до проводів в останню путь його богослюбивою паствою, проводив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк. Фото для виставки взяті з родинного архіву родини митрополита Миколая, а також люб'язно надані ключарем Покровського кафедрального собору прот. Павлом Кочкоданом з особистої колекції.

Зупиняючись окремо біля кожної світлини отець Ярослав детально розповідав присутнім духовенству і студентам про зображені на них миттєвості життя митрополита Миколая Юрика: юнацьких років, років навчання у Станіславській духовній семінарії, років священства, зокрема настоятельства у Преображенському храмі м. Львова, років архієрейського служіння на Львівсько-Тернопільській кафедрі.

На представлених на виставці світлинах зображені зокрема відвідини Львівської єпархії Екзархом України Високопреосвященним митрополитом Київським і Галицьким Філаретом (нині - Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України), а також численні богослужіння Львіського Митрополита у Свято-Успенській Почаївській лаврі.

На завершення представлення виставки ректор Академії подякував усім присутнім за виявлене зацікавлення та особисто Владиці Димитрію за піднесення пам'яті багаторічного славетного і приснопам'ятного очільника Львіської кафедри.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material