Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у святкуванні 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України у Хмельницькій єпархії

6-8 вересня у Хмельницькій єпархії відбулись урочистості в рамках відзначення 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України. На запрошення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського Антонія очолити святкування прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Участь у святкових заходах на запрошення Високопреосвященного митрополита Антонія взяв також і керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

7 вересня Святійший Патріарх Філарет відвідав Красилівське благочиння де у м. Красилові звершив освячення храму на честь Пресвятої Тройці і першу Божественну Літургію в новоосвяченому храмі.


фото: прес-служба Хмельницької єпархії

Його Святості співслужив керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій, а також: Високопреосвященні митрополити Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Патріарший намісник, Черкаський і Чигиринський Іоан, Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, Високопреосвященні архієпископи Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, Преосвященні єпископи Вінницький і Брацлавський Михаїл, Вишгородський Агапіт, вікарій Київської єпархії, Преосвященний єпископ Адріан, благочинний Красилівського благочиння, настоятель храму протоієрей Микола Хом’як та духовенство Хмельницької єпархії.

Наприкінці богослужіння Предстоятель виголосив проповідь, а також відзначив членів парафіяльної громади, що найбільше потрудились для зведення храму, високими церковними нагородами - орденами і благословенними грамотами.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material