Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у святкових заходах з нагоди 1025-ліття Хрещення Руси-України у Кам'янко-Бузькому благочинні

17 листопада Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння, де у м. Кам'янка-Бузька взяв участь у святкових заходах з нагоди відзначення у благочинні 1025-літнього ювілею Володимирового Хрещення Київської Руси-України.


Керуючого єпархією супроводжував секретар єпархіального управління, благочинний єпархії прот. Володимир Бачинський.

Участь у святкуванні, які відбувались у Народному домі м. Кам'янка-Бузька, взяло духовенство благочиння, очільники влади міста і району, містяни.

Вступним словом святкові заходи відкрив благочинний району прот. Михаїл Піх і запросив до слова представників влади.

Відтак до присутніх зі словами вітання звернулись: голова Кам'янко-Бузької районної державної адміністрації Петро Олександрович Замула, голова Кам'янко-Бузької районної ради Василь Володимирович Ковтало, голова Кам'янко-Бузької міської ради Олег Ярославович Омелян.

У своєму слові очільники влади району у загальному підсумували значення події Хрещення Руси та прийняття християнства як державної релігії у Русі для всієї наступної історії нашого народу і для сьогодення.

Опісля цього присутнім була представлена сценічна постановка прийняття і запровадження християнства у Русі великим князем Володимиром.

Після цього до слова було запрошено керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Димитрія.

На цьому офіційна частина була завершена і присутнім був запропонований для перегляду святковий концерт за участю дорослих і дитячих художніх і церковних колективів міста і району.

Зокрема, серед учасників концерту були хор храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Кам'янка-Бузька під керівництвом регента Богдана Ковалюка і дитячий хор храму Успіння Прессвятої Богородиці с. Жовтанці під керівництвом регента Марії Дребот, а також хор священиків Кам'янко-Бузького благочиння.

print the material