Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у презентації книги ''Наслідуючи Христа: віруючий у Бога Тарас Шевченко'' авторства професора КПБА Дмитра Степовика

8 травня 2014 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у презентації книги ''Наслідуючи Христа: віруючий у Бога Тарас Шевченко'' авторства викладача Київської православної богословської академії професора Дмитра Степовика.


Презентація книги відбувалася в стінах Національного університету "Львівська політехніка" і в рамках авторського проекту Ірини Фаріон "Академічні майстер-класи: від книги - до мети", що передбачає щомісячне проведення зустрічей громадськості із науковцями та творчих вечорів митців із презентаціями власних доробків - книг та мистецьких творів.

Мистецький захід зібрав чисельну аудиторію слухачів.

Слід зазначити, що Владика Димитрій, на прохання автора, виступив рецензентом даного видання.

Після відкриття заходу та вступного слова організатора керуючий Львівською єпархією звернувся зі словом до присутніх, поділившись своїми поглядами на нову книгу Дмитра Власовича та коротко окресливши та розповівши про моменти спільної праці з професором.

Опісля цього до слова був запрошений автор професор Дмитро Степовик, який у своєму виступі зокрема зазначив:

"Найбільшою цінністю і гордістю нашою є неповторна самобутня прекрасна українська культура, тож найбільше горе - бачити, як її у нас крадуть, як привласнюють собі звершення нашого славного народу і переписують нашу історію".

"Він шукав правду і знайшов її на небесах", - підкреслив Дмитро Власович, розповідаючи про релігійну лінію життя Тараса Шевченка.

Також участь у презентації зокрема взяли: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, економ ЛПБА прот. Ігор Сав'як, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, клірик П'ятницького храму на Підзамче ієрей Віталій Федюк, а також студенти Львівської духовної школи.

print the material