Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у поминальних заходах за жертвами Голодомору 1932-33 років

23 листопада, у день відзначення 80-ої річниці Голодомору 1932-33 років на Україні і вшанування його жертв, замучених голодом, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у поминальних заходах, що відбувалися на площі біля пам'ятника Т.Г. Шевченку.


Керуючого єпархією супроводжував благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський.

Розпочалися заходи літією за спокій душ усіх невинно замучених голодом на Україні, відправу якої очолив Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви преосвященний Венедикт Алексійчук, а також представники духовенства Львівських єпархій Української Автокефальної Православної Церкви й Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Участь у заходах взяли очільники влади області і міста: голова Львівської ОДА Олег Сало, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, міський голова Львова Андрій Садовий, а також представники політичних і громадських організацій. Загалом поминальні заходи зібрали у центрі Львова понад 1000 небайдужих до історії свого народу людей.

Після завершення богослужіння о 16:00 всі присутні долучились до Всеукраїнської хвилини мовчання у пам'ять про жертв Голодомору-геноциду українського народу.

Також ведучими були зачитані основні історичні відомості і факти про події 1932-33 років на Україні.

Насамкінець Владика Димитрій разом зі всіма учасниками поминальних заходів взяв участь у традиційній Всеукраїнській акції "Запали свічу пам'яті".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material