Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у панахиді за жертвами Голодомору 1932-33 рр. в рамках Х Світового Конґресу Українців

20 серпня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в екуменічній заупокійній панахиді за жертвами Голодомору 1932-33 рр., що в рамках відкриття у Львові Х Світового Конґресу Українців відбулась на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку.

Участь у панахиді як делегат Конґресу взяв Високопреосвященний митрополит Богородський Адріан, а також представники інших християнських Церков: преосвященний архиєпископ і митрополит Львівський Української Греко-католицької Церкви Ігор Возьняк і настоятель Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Львова Української Автокефальної Православної Церкви прот. Ігор Бурмило.

За богослужінням молився провід Світового Конґресу Українців на чолі із президентом Євгеном Чолієм, чисельні представники міської, обласної і державної влади, політичних і громадських організацій, зокрема народні депутати України Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Ярослав Дубневич.

Загалом серед присутніх були українці, що прибули з-понад 30 країн світу.

Після завершення панахиди духовенство та всі присутні поклали до пам'ятника Кобзарю по п'ять колосків пшениці, обв'язаних чорними стрічками, як сивмол пам'яті про мільйони наших земляків заморених голодом, адже Х Конґгрес Українців проходить саме під знаком Голодомору 32-33 рр. минулого століття, сумну 80-ту річницю якого згадує Україна цьогоріч.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕО >>>

print the material