Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у черговому плановому засіданні Священного Синоду

13 травня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у черговому плановому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату, що під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України проходив у Синодальному залі Київської Патріархії.

Участь у роботі засідання Синоду взяли також й інші постійні та тимчасові його члени.

Серед найважливіших рішень було прийняття до складу Київського Патріархату, у відповідності до поданих прохань, двох архиєреїв Української Автокефальної Православної Церкви: преосвященного єпископа Адріана Кулика і преосвященного єпископа Іоана Швеця, разом із парафіями, що перебували під їхнім керівництвом.

Також члени Синоду мали міркування про об'єднавчий процес між православними Церквами в Україні, а також з раціональних міркувань змінили дату проведення Помісного Собору з третьої декади липня на третю декаду червня поточного року.

Особливу увагу було приділено питанням протизаконних дій невідомих осіб у смт. Новоархангельську, які захопили і силоміць утримували храм Київського Патріархату.

На завершення роботи засідання його учасники також схвалили відкриття чоловічих монастирів у Дніпропетровській і Тернопільсько-Теребовлянській єпархіях.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material