Високопреосвященний митрополит Димитрій висловив співчуття з приводу смерті прот. Миколая Зайця

6 червня на 59-му році життя спочив у Бозі клірик Буського благочиння Львівської єпархії, настоятель храму свв. Первоверховних апостолів Петра і Павла с. Йосипівка прот. Миколай Заєць. З приводу цієї сумної події керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловив співчуття сім'ї, рідним, друзям та усім, хто любив і знав покійного:


"Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри! Так символічно я починаю своє слово співчуття звісткою про Воскресіння Спасителя з мертвих. Навіть сьогодні, стоячи біля гробу о. Миколая, ми повинні вимовляти ці слова з радістю, бо і для нього вони несуть велику надію і визволення - надію на життя вічне і визволення від влади смерті. Смерть і морок не зможуть утримати душі о. Миколая і він перейде у вічну радість Христа Бога, про Якого звіщав і Якому служив упродовж більш як тридцяти років свого священичого служіння.
Я звертаю своє слово співчуття найперше до сім'ї і родини новопреставленого прот. Миколая. Нехай Господь Милостивий і Милосердний пошле вам утіху у вашому горі. Також співчуваю й усім друзям, усім хто знав і любив о. Миколая. Але нехай горе ваше не сповнюється відчаєм і непотамованим сумом. Адже раб Божий прот. Миколай здобув велике полегшення і радість - він скинув тяготу тлінного тіла і зустрівся з Христом Богом, до Якого завжди звертав свої молитви, і зустрітись з Яким, переконаний, завжди жадав як і кожен християнин.
Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого раба Божого прот. Миколая у місці світлім, де немає ні журби, ні смутку, ні зітхання, але життя вічне! Ви ж усі моліться, бо це єдине, чого потребують від нас наші рідні, що залишають цей оманливий світ".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material