Високопреосвященний митрополит Димитрій вшанував пам’ять загиблих борців за незалежність України, Небесної Сотні та сучасних воїнів-героїв

Львів пам’ятає своїх захисників. З нагоди Дня Незалежності на Личаківському кладовищі відбулося поминальне віче до вшанування борців за правду та незалежність держави, покладання квітів до могил загиблих під час Революції Гідності та в зоні АТО.


В урочистостях взяли участь представники усіх церков м. Львова, зокрема: Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Долучився до моління також імам Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов.

У заході взяли участь представники міської та районної влади, політичні лідери району, члени громадських організацій, інтелігенція.

Вшанування Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, розпочалось хвилиною мовчання та молитвою. Опісля міський голова Львова, представники влади міста та області, родини загиблих Героїв, духовенство та львів’яни поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності та загиблих у зоні АТО, після чого відбулася панахида.

«На цьому місці найбільше відчувається та велика жертва, яка покладена за сьогоднішнє свято у 28 річницю незалежності України. Багато хто в промовах говорив слова — ми здобули незалежність без крові і жертв. Але це не про останні річниці. За незалежність України поклали життя воїни, Герої, Небесна Сотня, волонтери. Ми стоїмо на святому місці, на полі поховань. Кожен відчуває дивний стукіт серця, відчуття любові і великої жертви. Господь сказав, що немає більше любові ні так, коли хто душу свою покладе за друзів своїх. Ми кажемо російському агресорові — ні! Ми не дамо вбивати наших найкращих синів, ми не дамо ритися щупальцями у наших душах. У Шевченка є вірш „Розрита могила“. Скажемо їм, щоб вони забралися з наших могил, з нашої землі. Скажемо їм — ні! Ми святкуємо 28 річницю незалежності держави. Дякуємо Героям, вклоняємось і живим. Божого благословення», — зазначив Високопреосвященний Владика Димитрій.За інформацією: "Духовна велич Львова"
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material