Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав загін технічної служби Головного управління ДСНС України в області

20 травня 2015 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав загін технічної служби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.


Під час відвідин Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення скульптурного зображення Пресвятої Богородиці на території загону та підніс молитву, щоби Боже благословення і захист невідступно перебував на рятувальниках.

Також Владика Димитрій за високі моральні якості та віддане служіння державі і людям відзначив начальника ЗТС підполковника служби цивільного захисту Олега Іванця і працівників ЗТС Ігоря Рибку і Василя Ференца високими церковними нагородами - Благословенними архієрейськими грамотами.

Опісля Архіпастир звернувся до учасників молитви з почальним словом.

Окрім того Владика Димитрій приватно поспілкувався з рятувальниками та на знак архіпастирського благословення подарував усім працівникам загону православні молитовники.

Під час відвідин Високопреосвященного митрополита Димитрія супроводжував благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, благочинний Академічного храму святителя Іоана Золотоустого протоієрей Назарій Лозинський і військовий капелан ієрей Василій Іванків.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material