Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав Тернопільсько-Теребовлянську єпархію, де співслужив Предстоятелю за Літургією у храмі м. Чорткова

10-11 серпня тривав Первосвятительський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Тернопільсько-Теребовлянської єпархії, приурочений до 10-ої річниці освячення цілющого джерела Пресвятої Богородиці на честь ікони Її "Всецариця", де було чудесне з'влення Божої Матері.

На запрошення керуючого єпархією, Преосвященного єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла, до єпархії з візитом прибув очільник Львівської кафедри, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

11 серпня, в рамках Первосвятительського візиту, Предстоятель звершив Божественну Літургію у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Чорткова.

Святійшому Владиці співслужили Високопреосвященні митрополити: Львівський і Сокальський Димитрій, Чернівецький і Буковинський Данило, Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній; Високопреосвященний архиєпископ Тернопільський і Бучацький Нестор; преосвященні єпископи: Ужгородський і Закарпатський Кирил, Чернівецький і Кіцманський Марк, Тернопільський і Теребовлянський Павло; чисельне духовенство Тернопільських та сусідніх єпархій.

Наприкінці богослужіння Предстоятель виголосив проповідь.

Після завершення літургії був відслужений акафист до ікони Божої Матері "Всецариця".

фотоматеріали: Церква.info

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material