Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто зустрічав Предстоятеля на кордоні Львівської та Івано-Франківської областей

5 травня розпочався дводенний візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України до Львіської єпархії приурочений до Дня міста Львова. Зустріти Предстоятеля на кордоні Львівської та Івано-Франківської областей вирушила делегація Львівської єпархії на чолі з правлячим архиєреєм Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм.

Його Високопреосвященство супроводжували вікарій єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан, прот. Володимир Бачинський, благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління, прот. Ярослав Ощудляк, ректор Львівської православної богословської академії, Л.Є. Карпюк, голова інформаційно видавничого відділу єпархії. Також, щоби привітати Святійшого Патріарха Філарета із щасливим прибуттям до Львівської єпархії, на під'їзді до кордонів області до цієї делегації приєднався запрошений на урочисті святкування керуючий Рівненською єпархією Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Вже на межі областей на делегацію очікувало духовенство Перемишлянського благочиння на чолі з благочинним прот. Олегом Ковалем, на яке відповідно до рішення керуючого єпархією були покладені обов'язки організації урочистої зустрічі Предстоятеля.

Словами щирих і радісних вітань зустріли Предстоятеля Високопреосвященний митрополит Димитрій та усі присутні. Духовенство піднесло Його Святості хліб-сіль та квіти, вітаючи на Львівській землі та виявляючи щиру синівську любов.

Після зустрічі Його Святості усі присутні відбули до Львова, де наступного дня Святійший Патріарх Філарет згідно програми візиту взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material